HAKKIMIZDA

Çalışkan Gayrimenkul 2002 yılından bu yana Fethiye ve bölgesinde gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çalışkan Gayrimenkul emlak takas alım satım kiralama kat karşılığı inşaat yatırım ve ekspertiz danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Firmamız gayrimenkul sektöründe kazandığı bilgi ve birikimin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir.

Çalışkan Gayrimenkul müşteri memnuniyetine odaklı bir firmadır. Biz öncelikle müşterilerimizin nasıl bir gayrimenkul aradığını anlamaya özen gösterir bunu yaparken de müşterilerimizi en çok memnun edebilecek uygun portföy alternatifleri üzerinde dururuz… Bizim için müşterilerimizin bürodan memnun ayrılması önem arz eder. Müşterilerimizin önemli bir kısmı daha önceden verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyetin sonucu olarak bize tekrar gelenler veya tanıdıklarını bize yönlendirenlerdir. Bizim için en ekonomik ve en iyi reklâmda budur.

Biz mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmak istiyor ve bu nedenle sorumlu kaliteli hizmet dürüst ve ilkeli çalışmayı inatla sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimize tapu takibi bankalardan kredi kullandırımı konularında da hizmet vermekteyiz. Çalışkan Gayrimenkul ün ana ilkeleri Tüm faaliyetlerde dürüst davranmalı ,Doğru bilgi ve doneleri toplayıp sunmalı ,Müşterilerini zorlamadan yönlendirmek ve müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmektir Hizmet kalitesini daima ön planda tutmak müşteri memnun olsa dahi daima daha iyisini sunmaya çalışarak farklı olmak.

Saygılarımla

Erdem ÇALIŞKAN